efonseca

efonseca
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2012
Location: La Jolla, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies about bad people doing bad things.

more Recent Ratings

80 49% Fat City (1972) - Rated 30 Sep 2012
85 79% Senna (2010) - Rated 03 Sep 2012
80 49% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 03 Sep 2012
80 49% Office Space (1999) - Rated 03 Sep 2012
80 49% The Simpsons Movie (2007) - Rated 03 Sep 2012
80 49% John Q (2002) - Rated 03 Sep 2012
75 21% Role Models (2008) - Rated 03 Sep 2012
75 21% Taken (2008) - Rated 03 Sep 2012
85 79% Gran Torino (2008) - Rated 03 Sep 2012
85 79% Rain Man (1988) - Rated 03 Sep 2012