Efsome

efsome
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 22% The Ox-Bow Incident (1943) - Rated 16 Mar 2021
90 68% Logan (2017) - Rated 16 Mar 2021
95 86% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 16 Mar 2021
85 50% Shutter Island (2010) - Rated 16 Mar 2021
80 22% The Raid: Redemption (2012) - Rated 16 Mar 2021
75 4% The Cable Guy (1996) - Rated 16 Mar 2021
95 86% The Road Warrior (1981) - Rated 16 Mar 2021
80 22% The Transporter (2002) - Rated 16 Mar 2021
85 50% Starship Troopers (1997) - Rated 16 Mar 2021
85 50% Troy (2004) - Rated 16 Mar 2021