egecanunal

egecanunal
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 56% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 28 Dec 2019
85 70% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 28 Dec 2019
84 65% Manchester by the Sea (2016) - Rated 28 Dec 2019
92 84% Stalker (1979) - Rated 28 Dec 2019
97 93% The Mirror (1975) - Rated 28 Dec 2019
75 31% The Revenant (2015) - Rated 28 Dec 2019
95 88% Persona (1966) - Rated 28 Dec 2019
74 25% Dunkirk (2017) - Rated 28 Dec 2019
100 97% Eternity and a Day (1998) - Rated 28 Dec 2019
80 47% Mr. Nobody (2009) - Rated 28 Dec 2019