egecevik9

egecevik9
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 05 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 51% Doctor Strange (2016) - Rated 22 May 2018
65 64% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 22 May 2018
64 56% Iron Man 3 (2013) - Rated 22 May 2018
50 35% Iron Man 2 (2010) - Rated 22 May 2018
60 49% Iron Man (2008) - Rated 22 May 2018
44 23% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 22 May 2018
64 56% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 22 May 2018
78 85% X-Men (2000) - Rated 22 May 2018
75 82% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 15 May 2018
50 35% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 15 May 2018