egedevamke

egedevamke
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 47% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 03 Nov 2021
89 19% Click (2006) - Rated 19 Jan 2021
75 8% Aquaman (2018) - Rated 19 Jan 2021
77 15% Azizler (2021) - Rated 19 Jan 2021
97 41% Legend (2015) - Rated 19 Jan 2021
25 2% Dunkirk (2017) - Rated 19 Jan 2021
99 54% Shutter Island (2010) - Rated 19 Jan 2021
100 78% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 19 Jan 2021
100 78% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 19 Jan 2021
100 78% John Wick (2014) - Rated 19 Jan 2021