egemensac

egemensac
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 82% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 09 May 2020
70 44% Planes (2013) - Rated 08 May 2020
80 82% Big Hero 6 (2014) - Rated 06 May 2020
75 64% Cars 3 (2017) - Rated 06 May 2020
70 44% Cars (2006) - Rated 05 May 2020
75 64% Cars 2 (2011) - Rated 05 May 2020
65 27% İftarlık Gazoz (2016) - Rated 05 May 2020
65 27% The Platform (2019) - Rated 05 May 2020
85 94% Şampiyon (2018) - Rated 03 May 2020
70 44% 12 Strong (2018) - Rated 03 May 2020