egg-cellent

egg_cellent
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2013
Location: Ohio, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 52% Celeste and Jesse Forever (2012) - Rated 03 Mar 2013
92 90% Woodstock (1970) - Rated 02 Mar 2013
80 42% Mean Girls (2004) - Rated 18 Feb 2013
80 42% Clueless (1995) - Rated 18 Feb 2013
92 90% Harold and Maude (1971) - Rated 18 Feb 2013
78 32% Coneheads (1993) - Rated 18 Feb 2013
85 57% And Then There Were None (1945) - Rated 17 Feb 2013
90 80% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 17 Feb 2013
50 2% Blue Valentine (2010) - Rated 17 Feb 2013
75 25% Reality Bites (1994) - Rated 17 Feb 2013