egraham

egraham
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: Worcester, Massachusetts, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 79% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 14 Sep 2014
13% Troll 2 (1990) - Rated 14 Sep 2014
78 61% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 14 Sep 2014
22 43% Spider-Man 3 (2007) - Rated 14 Sep 2014
80 64% Spider-Man 2 (2004) - Rated 14 Sep 2014
74 57% Spider-Man (2002) - Rated 14 Sep 2014
22 43% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 14 Sep 2014
18 39% 2012 (2009) - Rated 14 Sep 2014
4% Son of the Mask (2005) - Rated 14 Sep 2014
16 35% Van Helsing (2004) - Rated 14 Sep 2014