We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

ehob

Movie Buff - 277 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2021

Location: USA

more Recent Ratings

65 27% V for Vendetta (2006) - Oct 19, 2021
75 40% Ginger Snaps (2000) - Oct 19, 2021
40 7% Halloween Kills (2021) - Oct 19, 2021
80 53% Happy Gilmore (1996) - Oct 14, 2021
90 79% Rocky II (1979) - Oct 14, 2021
50 14% A Quiet Place Part II (2021) - Oct 14, 2021
40 7% Rambo (2008) - Oct 14, 2021
80 53% Squid Game (2021) - Oct 14, 2021
70 35% Midnight Mass (2021) - Oct 14, 2021
50 14% The Haunting of Bly Manor (2020) - Oct 14, 2021