ehsan8463

ehsan8463
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies and series

more Recent Ratings

95 93% The Witch (2016) - Rated 13 Oct 2017
94 89% The Crown (2016) - Rated 12 Jan 2017
85 18% The Lives of Others (2006) - Rated 10 Jan 2017
88 37% Memento (2001) - Rated 10 Jan 2017
90 61% Whiplash (2013) - Rated 10 Jan 2017
80 5% The Pianist (2002) - Rated 10 Jan 2017
90 61% The Departed (2006) - Rated 10 Jan 2017
90 61% Intouchables (2011) - Rated 10 Jan 2017
93 86% Band of Brothers (2001) - Rated 10 Jan 2017
90 61% Saving Private Ryan (1998) - Rated 10 Jan 2017