We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

ehsan_layegh

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Aug 19, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out ehsan_layegh's...

89 60% Children of Men (2006) - May 19, 2020
80 32% First Man (2018) - May 17, 2020
75 10% I Dream in Another Language (2017) - May 15, 2020
55 3% Grabbers (2012) - May 15, 2020
79 17% My Neighbor Totoro (1988) - May 15, 2020
90 82% Memories of Murder (2003) - May 15, 2020
89 60% Whiplash (2014) - Feb 21, 2020
89 60% The Irishman (2019) - Feb 21, 2020
82 46% 1917 (2019) - Feb 21, 2020
80 32% Parasite (2019) - Feb 21, 2020