ehtioguz

ehtioguz
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% The Change-Up (2011) - Rated 24 Oct 2015
95 98% Once (2007) - Rated 17 Aug 2015
95 98% Into the Wild (2007) - Rated 17 Aug 2015
89 58% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 17 Aug 2015
89 58% The Shining (1980) - Rated 17 Aug 2015
11 3% American Pie Presents Band Camp (2005) - Rated 17 Aug 2015
91 85% Ice Age (2002) - Rated 17 Aug 2015
90 73% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 17 Aug 2015
84 25% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 17 Aug 2015
92 91% The Hangover (2009) - Rated 17 Aug 2015