Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
eiWlWr

Flick Fan - 74 Film Ratings

Member Since: May 26, 2018

more Recent Ratings
85 95% To Kill a Mockingbird (1962) - May 26, 2018
85 95% 12 Angry Men (1957) - May 26, 2018
60 35% Spy Game (2001) - May 26, 2018
55 17% The Twilight Saga: New Moon (2009) - May 26, 2018
90 97% Inception (2010) - May 26, 2018
80 87% Pride & Prejudice (2005) - May 26, 2018
75 75% Mamma Mia! (2008) - May 26, 2018
70 61% Changeling (2008) - May 26, 2018
55 17% Silver Linings Playbook (2012) - May 26, 2018
80 87% Stargate (1994) - May 26, 2018