Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ejaUdw

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jan 16, 2019

more Recent Ratings
86 82% The Philadelphia Story (1940) - Jan 16, 2019
98 96% Akira (1988) - Jan 16, 2019
67 53% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Jan 16, 2019
60 42% Kingsman: The Secret Service (2015) - Jan 16, 2019
20 14% Evan Almighty (2007) - Jan 16, 2019
60 42% Planet of the Apes (2001) - Jan 16, 2019
3% Super Mario Bros. (1993) - Jan 16, 2019
80 71% Escape from New York (1981) - Jan 16, 2019
30 25% The Running Man (1987) - Jan 16, 2019
20 14% The World Is Not Enough (1999) - Jan 16, 2019