ejmaxwellcat

ejmaxwellcat
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 96% The Princess Bride (1987) - Rated 22 Feb 2015
5% Independence Day (1996) - Rated 22 Feb 2015
30% Inception (2010) - Rated 22 Feb 2015
30% Hardware (1990) - Rated 22 Feb 2015
11% Ghosts of Mars (2001) - Rated 22 Feb 2015
77% Gattaca (1997) - Rated 22 Feb 2015
56% Flatliners (1990) - Rated 22 Feb 2015
16% Elysium (2013) - Rated 22 Feb 2015
56% Dune (1984) - Rated 22 Feb 2015
11% Dune (2000) - Rated 22 Feb 2015