ejorgenson

ejorgenson
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 23% Europa Report (2013) - Rated 24 Aug 2016
48 0% Sausage Party (2016) - Rated 24 Aug 2016
73 48% The Shining (1980) - Rated 24 Aug 2016
77 62% American Psycho (2000) - Rated 24 Aug 2016
75 55% Transformers (2007) - Rated 24 Aug 2016
80 74% Minority Report (2002) - Rated 24 Aug 2016
83 82% Mr. Robot (2015) - Rated 24 Aug 2016
90 90% The Departed (2006) - Rated 09 Aug 2016
65 15% The Interview (2014) - Rated 09 Aug 2016
90 90% True Detective (2014) - Rated 09 Aug 2016