ekflynn412

ekflynn412
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 90% Drop Dead Gorgeous (1999) - Rated 25 Aug 2017
87 57% The Wizard of Oz (1939) - Rated 25 Aug 2017
85 50% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 25 Aug 2017
30 2% Saw II (2005) - Rated 25 Aug 2017
90 69% Ghostbusters (2016) - Rated 25 Aug 2017
92 78% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 25 Aug 2017
83 42% Big Hero 6 (2014) - Rated 25 Aug 2017
88 60% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 25 Aug 2017
57 12% The Incredibles (2004) - Rated 29 Apr 2017
50 10% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 29 Apr 2017