ekglad

ekglad
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 36% The Hangover (2009) - Rated 22 Apr 2021
79 68% Swiss Army Man (2016) - Rated 22 Apr 2021
50 22% Pitch Perfect (2012) - Rated 22 Apr 2021
85 84% The Mist (2007) - Rated 22 Apr 2021
85 84% Clueless (1995) - Rated 22 Apr 2021
85 84% Closer (2004) - Rated 22 Apr 2021
82 81% True Grit (2010) - Rated 22 Apr 2021
79 68% I Heart Huckabees (2004) - Rated 22 Apr 2021
80 75% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 22 Apr 2021
70 56% Training Day (2001) - Rated 22 Apr 2021