eknmstr

eknmstr
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Split (2017) - Rated 13 Aug 2018
90 60% Deadpool 2 (2018) - Rated 13 Aug 2018
85 41% Kelebekler (2018) - Rated 13 Aug 2018
90 60% Baby Driver (2017) - Rated 13 Aug 2018
95 80% La La Land (2016) - Rated 13 Aug 2018
90 60% V for Vendetta (2006) - Rated 13 Aug 2018
90 60% Mother! (2017) - Rated 13 Aug 2018
100 95% Friends (1994) - Rated 13 Aug 2018
97 90% Rick and Morty (2013) - Rated 03 Jul 2016
55 9% The Nice Guys (2016) - Rated 09 Jun 2016