ektelat

ektelat
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2017
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 77% The Night Of (2016) - Rated 11 May 2018
85 54% Timecrimes (2007) - Rated 27 Jan 2017
50 32% The Wolverine (2013) - Rated 27 Jan 2017
91 68% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 27 Jan 2017
92 69% X-Men: First Class (2011) - Rated 27 Jan 2017
2% White Chicks (2004) - Rated 27 Jan 2017
90 64% True Grit (2010) - Rated 27 Jan 2017
2% Twilight (2008) - Rated 27 Jan 2017
30 22% The Theory of Everything (2014) - Rated 27 Jan 2017
2% Step Up (2006) - Rated 27 Jan 2017