ekul.taylor

ekultaylor
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 66% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 07 Jun 2016
83 30% The Wedding Date (2005) - Rated 07 Jun 2016
83 30% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 07 Jun 2016
83 30% She's the Man (2006) - Rated 07 Jun 2016
89 75% Sense and Sensibility (1995) - Rated 07 Jun 2016
88 66% Pitch Perfect (2012) - Rated 07 Jun 2016
82 27% Music and Lyrics (2007) - Rated 07 Jun 2016
88 66% Mean Girls (2004) - Rated 07 Jun 2016
85 43% The Holiday (2006) - Rated 07 Jun 2016
88 66% Easy A (2010) - Rated 07 Jun 2016