Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
eladir

Movie Buff - 104 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

Location: Greece

Bio: Film aficionado
more Recent Ratings
100 92% Barry Lyndon (1975) - Jul 05, 2018
80 46% Shooter (2007) - Jul 05, 2018
85 55% Police Academy (1984) - Jul 05, 2018
85 55% Stardust (2007) - Jul 05, 2018
90 68% Basic Instinct (1992) - Jul 05, 2018
75 34% American Pie 2 (2001) - Jul 05, 2018
80 46% The Butterfly Effect (2004) - Jul 05, 2018
100 92% Se7en (1995) - Jul 05, 2018
70 17% Green Street Hooligans (2005) - Jul 05, 2018
80 46% The 13th Warrior (1999) - Jul 05, 2018