elayem

elayem
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 52% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 16 Apr 2016
2% Meet the Spartans (2008) - Rated 13 Apr 2016
1% Superbabies: Baby Geniuses 2 (2004) - Rated 13 Apr 2016
1% Baby Geniuses (1999) - Rated 13 Apr 2016
1% The Room (2003) - Rated 13 Apr 2016
22 4% The United States of Leland (2003) - Rated 13 Apr 2016
95 87% Utopia (2013) - Rated 12 Apr 2016
78 22% Signs (2002) - Rated 12 Apr 2016
90 75% Inglourious Basterds (2009) - Rated 12 Apr 2016
78 22% Big Fish (2003) - Rated 12 Apr 2016