elbichosucio

elbichosucio
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2015
Location: New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like moopies. Uh, I mean movies.

more Recent Ratings

98 92% Man Bites Dog (1992) - Rated 12 Mar 2015
94 74% Rolling Thunder (1977) - Rated 12 Mar 2015
98 92% Where's Poppa? (1970) - Rated 12 Mar 2015
94 74% A Good Day to Die Hard (2013) - Rated 11 Mar 2015
90 56% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 11 Mar 2015
95 81% Die Hard 2 (1990) - Rated 11 Mar 2015
100 98% Die Hard (1988) - Rated 11 Mar 2015
96 87% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 11 Mar 2015
88 39% Clerks II (2006) - Rated 11 Mar 2015
88 39% Jersey Girl (2004) - Rated 11 Mar 2015