elborgo

elborgo
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2013
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 52% Saw (2004) - Rated 27 Apr 2013
90 84% Love Actually (2003) - Rated 27 Apr 2013
87 70% Caddyshack (1980) - Rated 27 Apr 2013
84 52% Jerry Maguire (1996) - Rated 27 Apr 2013
86 65% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 27 Apr 2013
90 84% Full Metal Jacket (1987) - Rated 27 Apr 2013
92 90% Reservoir Dogs (1992) - Rated 27 Apr 2013
78 19% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 27 Apr 2013
81 35% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 27 Apr 2013
92 90% Inception (2010) - Rated 27 Apr 2013