elchico

elchico
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2011
Location: Paris, Paris, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 35% Source Code (2011) - Rated 20 Apr 2011
23 10% Sucker Punch (2011) - Rated 20 Apr 2011
78 50% Rango (2011) - Rated 30 Mar 2011
72 44% Knocked Up (2007) - Rated 21 Mar 2011
70 39% Super Size Me (2004) - Rated 21 Mar 2011
69 35% Superbad (2007) - Rated 21 Mar 2011
76 46% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 21 Mar 2011
90 73% Up (2009) - Rated 21 Mar 2011
0% Slither (2006) - Rated 21 Mar 2011
95 88% Taxi Driver (1976) - Rated 21 Mar 2011