eldritz

eldritz
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 29% Interstellar (2014) - Rated 01 Aug 2017
100 87% Children of Men (2006) - Rated 01 Aug 2017
98 54% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 01 Aug 2017
90 37% Barry Lyndon (1975) - Rated 01 Aug 2017
100 87% A Clockwork Orange (1971) - Rated 01 Aug 2017
99 66% Withnail & I (1987) - Rated 01 Aug 2017
8% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 01 Aug 2017
20% xXx (2002) - Rated 01 Aug 2017
94 45% Maps to the Stars (2014) - Rated 01 Aug 2017
99 66% Scanners (1981) - Rated 01 Aug 2017