electrocroc

electrocroc
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 37% Psycho (1960) - Rated 08 Feb 2020
82 29% Knives Out (2019) - Rated 08 Feb 2020
99 91% Nightcrawler (2014) - Rated 08 Feb 2020
99 91% Spirited Away (2001) - Rated 08 Feb 2020
90 66% Hero (2002) - Rated 08 Feb 2020
75 20% Sherlock Holmes (2009) - Rated 08 Feb 2020
60 4% American History X (1998) - Rated 08 Feb 2020
86 50% Blade Runner (1982) - Rated 08 Feb 2020
86 50% Rashomon (1950) - Rated 08 Feb 2020
95 79% The Big Short (2015) - Rated 08 Feb 2020