elemcee

elemcee
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 96% True Romance (1993) - Rated 14 Mar 2016
92 86% The Holiday (2006) - Rated 14 Mar 2016
90 62% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 14 Mar 2016
92 86% Ocean's Eleven (2001) - Rated 14 Mar 2016
93 96% Eurotrip (2004) - Rated 14 Mar 2016
91 78% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 14 Mar 2016
92 86% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Mar 2016
90 62% Legally Blonde (2001) - Rated 14 Mar 2016
90 62% Despicable Me (2010) - Rated 14 Mar 2016
88 30% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 14 Mar 2016