elestrlyorum

elestrlyorum
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 41% Rush Hour 2 (2001) - Rated 22 Mar 2012
70 41% Rush Hour (1998) - Rated 22 Mar 2012
55 23% Universal Soldier (1992) - Rated 22 Mar 2012
15 3% Universal Soldier: The Return (1999) - Rated 22 Mar 2012
33 9% Replicant (2001) - Rated 22 Mar 2012
23 5% Tremors 4: The Legend Begins (2004) - Rated 22 Mar 2012
35 11% Tremors 3: Back to Perfection (2001) - Rated 22 Mar 2012
50 19% Tremors II: Aftershocks (1996) - Rated 22 Mar 2012
65 32% Tremors (1990) - Rated 22 Mar 2012
70 41% The Patriot (2000) - Rated 22 Mar 2012