Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
elexs400

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out elexs400's...
60 32% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jan 19, 2020
80 71% Saw III (2006) - Jan 19, 2020
60 32% Happy Feet (2006) - Jan 19, 2020
100 96% The Big Lebowski (1998) - Jan 19, 2020
90 85% Batman Begins (2005) - Jan 19, 2020
65 50% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jan 19, 2020
70 60% Shrek (2001) - Jan 19, 2020
65 50% Neighbors (2014) - Jan 19, 2020
55 17% Finding Nemo (2003) - Jan 19, 2020
80 71% The Fast and the Furious (2001) - Jan 19, 2020