elfam059

elfam059
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2018
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 79% The Man from Earth (2007) - Rated 14 Apr 2018
86 71% K-PAX (2001) - Rated 14 Apr 2018
82 50% Toy Story (1995) - Rated 14 Apr 2018
82 50% Primer (2004) - Rated 14 Apr 2018
68 20% I.T. (2016) - Rated 14 Apr 2018
60 14% It (2017) - Rated 14 Apr 2018
60 14% It (1990) - Rated 14 Apr 2018
86 71% Curb Your Enthusiasm (2000) - Rated 14 Apr 2018
96 92% Seinfeld (1989) - Rated 14 Apr 2018
85 62% The Big Bang Theory (2007) - Rated 14 Apr 2018