elfangor

Recent Ratings
Check out elfangor's...
10 88% | The Old Guard (2020) - Oct 12, 2020 |
2 14% | Rat Race (2001) - Jul 26, 2020 |
5 33% | It's Kind of a Funny Story (2010) - Jul 26, 2020 |
9 73% | Hesher (2010) - Jul 26, 2020 |
2 14% | (500) Days of Summer (2009) - Jul 26, 2020 |
8 61% | Dogtooth (2009) - Jul 26, 2020 |
1 4% | A Serbian Film (2010) - Jul 26, 2020 |
1 4% | A Clockwork Orange (1971) - Jul 26, 2020 |
10 88% | Koyaanisqatsi (1982) - Jul 24, 2020 |
4 21% | The Neon Demon (2016) - Jul 24, 2020
"Some cool cinematic moments but overall kind of boring."
|