elfmonkey

elfmonkey
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 82% The Shining (1980) - Rated 19 Feb 2017
80 56% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 19 Feb 2017
90 95% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 19 Feb 2017
86 89% The Matrix (1999) - Rated 19 Feb 2017
80 56% The Princess Bride (1987) - Rated 19 Feb 2017
82 73% Catch Me If You Can (2002) - Rated 16 Feb 2017
80 56% When We Were Kings (1996) - Rated 16 Feb 2017
83 76% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 16 Feb 2017
80 56% Fargo (1996) - Rated 16 Feb 2017
80 56% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 16 Feb 2017