Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
elfphy

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: Canada

more Recent Ratings
95 85% Scream 4 (2011) - Jan 18, 2020
90 67% Scream 3 (2000) - Jan 18, 2020
93 73% Scream 2 (1997) - Jan 18, 2020
95 85% Scream (1996) - Jan 18, 2020
100 97% Moulin Rouge! (2001) - Jan 18, 2020
95 85% Jennifer's Body (2009) - Jan 18, 2020
85 58% Megamind (2010) - Jan 18, 2020
83 50% Spirited Away (2001) - Jan 18, 2020
75 11% The Wedding Singer (1998) - Jan 18, 2020
80 38% Halloween (1978) - Jan 18, 2020