elgabo

elgabo
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 48% The Theory of Everything (2014) - Rated 06 Aug 2017
60 28% The Danish Girl (2015) - Rated 06 Aug 2017
80 73% Now You See Me (2013) - Rated 06 Aug 2017
80 73% The Animatrix (2003) - Rated 12 Feb 2012
90 85% Gran Torino (2008) - Rated 12 Feb 2012
80 73% Valkyrie (2008) - Rated 12 Feb 2012
70 48% You've Got Mail (1998) - Rated 12 Feb 2012
55 18% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 12 Feb 2012
60 28% Flight of the Navigator (1986) - Rated 12 Feb 2012
60 28% Sister Act (1992) - Rated 12 Feb 2012