elifaygun

elifaygun
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 78% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 21 Apr 2016
95 94% House M.D. (2004) - Rated 21 Apr 2016
85 78% American History X (1998) - Rated 21 Apr 2016
75 23% Hostel (2005) - Rated 21 Apr 2016
80 52% Planet of the Apes (2001) - Rated 21 Apr 2016
75 23% Limitless (2011) - Rated 21 Apr 2016
75 23% Final Destination (2000) - Rated 21 Apr 2016
80 52% The Lion King (1994) - Rated 21 Apr 2016
85 78% Iron Man (2008) - Rated 21 Apr 2016
85 78% The Fast and the Furious (2001) - Rated 21 Apr 2016