elifcoskun

elifcoskun
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2021
Location: Turkey
Age: 25

more Recent Ratings

Check out elifcoskun's...

79 44% Breaking Bad (2008) - Rated 03 Sep 2021
82 68% Chernobyl (2019) - Rated 03 Sep 2021
78 34% Euphoria (2019) - Rated 03 Sep 2021
82 68% Sherlock (2010) - Rated 04 Feb 2021
78 34% Stranger Things (2016) - Rated 04 Feb 2021
78 34% When They See Us (2019) - Rated 04 Feb 2021
70 13% The Stranger (2020) - Rated 04 Feb 2021
84 81% Seinfeld (1989) - Rated 04 Feb 2021
68 7% How I Met Your Mother (2005) - Rated 04 Feb 2021
80 52% Rick and Morty (2013) - Rated 04 Feb 2021