elif.kbulut

elifkbulut
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% The Game (1997) - Rated 22 Sep 2015
96 98% The Green Mile (1999) - Rated 08 Sep 2015
93 96% The Prestige (2006) - Rated 06 Sep 2015
86 82% A Beautiful Mind (2001) - Rated 05 Sep 2015
73 23% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 05 Sep 2015
55 4% Northanger Abbey (2007) - Rated 05 Sep 2015
70 18% The Lives of Others (2006) - Rated 05 Sep 2015
60 8% The King and I (1956) - Rated 05 Sep 2015
90 90% Fight Club (1999) - Rated 05 Sep 2015
78 43% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 05 Sep 2015