Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
elifsup

Movie Buff - 185 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
80 0% Goodfellas (1990) - Dec 28, 2020
60 0% Edward Scissorhands (1990) - Dec 28, 2020
90 0% The Wolf of Wall Street (2013) - Dec 28, 2020
80 0% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Dec 28, 2020
70 0% Do the Right Thing (1989) - Dec 28, 2020
70 0% Dead Poets Society (1989) - Dec 28, 2020
70 0% My Neighbor Totoro (1988) - Dec 28, 2020
90 0% On the Rocks (2020) - Dec 28, 2020
80 0% Cinema Paradiso (1988) - Dec 28, 2020
60 0% Black Swan (2010) - Dec 28, 2020