elikazar

elikazar
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 68% The Ren & Stimpy Show (1991) - Rated 18 Jul 2021
90 51% Family Guy (1999) - Rated 18 Jul 2021
45 6% Big (1988) - Rated 16 Jul 2021
90 51% Up (2009) - Rated 16 Jul 2021
90 51% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 16 Jul 2021
75 22% Four Rooms (1995) - Rated 16 Jul 2021
55 9% Chasing Amy (1997) - Rated 16 Jul 2021
100 90% The Addams Family (1991) - Rated 16 Jul 2021
90 51% Spirited Away (2001) - Rated 16 Jul 2021
85 37% Dogma (1999) - Rated 16 Jul 2021