elikfrom

elikfrom
Movie Buff - 321 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2009
Location: tel aviv, Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i love korean movies and myazaki

more Recent Ratings

89 76% Room (2015) - Rated 25 Feb 2016
60 4% Super 8 (2011) - Rated 10 Sep 2013
87 58% Black Mirror (2011) - Rated 10 Sep 2013
88 67% Contagion (2011) - Rated 10 Sep 2013
86 50% The Host (2006) - Rated 10 Sep 2013
32 0% Johnny Mnemonic (1995) - Rated 10 Sep 2013
15 0% Waterworld (1995) - Rated 10 Sep 2013
43 1% I, Robot (2004) - Rated 10 Sep 2013
87 58% The Terminator (1984) - Rated 10 Sep 2013
78 15% Looper (2012) - Rated 10 Sep 2013