elinkin

elinkin
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2016
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 07 May 2021
75 41% The Addams Family (1991) - Rated 07 May 2021
90 96% Life Is Beautiful (1997) - Rated 07 May 2021
80 65% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 07 May 2021
65 9% The Crow (1994) - Rated 07 May 2021
80 65% Hellboy (2004) - Rated 07 May 2021
80 65% Das Boot (1981) - Rated 07 May 2021
80 65% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Rated 07 May 2021
85 85% Alien (1979) - Rated 07 May 2021
80 65% Revolutionary Road (2008) - Rated 07 May 2021