We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
elinkin

Movie Buff - 131 Film Ratings

Member Since: Jan 27, 2016

Location: Latvia

more Recent Ratings
85 85% Shoot 'Em Up (2007) - May 07, 2021
75 41% The Addams Family (1991) - May 07, 2021
90 96% Life Is Beautiful (1997) - May 07, 2021
80 65% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - May 07, 2021
65 9% The Crow (1994) - May 07, 2021
80 65% Hellboy (2004) - May 07, 2021
80 65% Das Boot (1981) - May 07, 2021
80 65% Once Upon a Time in Mexico (2003) - May 07, 2021
85 85% Alien (1979) - May 07, 2021
80 65% Revolutionary Road (2008) - May 07, 2021