elissa

elissa
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 17 Aug 2017
85 75% Stepmom (1998) - Rated 17 Aug 2017
70 25% The Craft (1996) - Rated 17 Aug 2017
85 75% Flatliners (1990) - Rated 17 Aug 2017
75 46% The Matrix (1999) - Rated 17 Aug 2017
73 34% Alice in Wonderland (2010) - Rated 17 Aug 2017
60 15% Ghostbusters II (1989) - Rated 17 Aug 2017
55 6% Teen Wolf (1985) - Rated 17 Aug 2017
85 75% It (1990) - Rated 17 Aug 2017
55 6% Spider-Man (2002) - Rated 17 Aug 2017