elixirbeam

elixirbeam
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2021
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% Memento (2001) - Rated 04 Sep 2022
89 54% The Prestige (2006) - Rated 04 Sep 2022
95 78% Person of Interest (2011) - Rated 04 Sep 2022
85 46% Song of the Sea (2014) - Rated 04 Sep 2022
50 15% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 24 Jul 2022
"Who is tagging this movie as "sci-fi" the person who tags such stuff should learn the definition of "science fiction"."
85 46% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 24 Jul 2022
85 46% Mrs. America (2020) - Rated 24 Jul 2022
98 90% Westworld (2016) - Rated 24 Jul 2022
95 78% Wolfwalkers (2020) - Rated 24 Jul 2022
95 78% Muhsin Bey (1987) - Rated 23 Jul 2022