elkay

Recent Ratings
Check out elkay's...
84 62% | Beverly Hills Cop II (1987) - Feb 03, 2020 |
88 85% | Rocky IV (1985) - Feb 03, 2020 |
64 10% | Uncut Gems (2019) - Feb 03, 2020 |
86 79% | First Blood (1982) - Feb 03, 2020 |
82 52% | Rambo: First Blood Part II (1985) - Feb 03, 2020 |
70 18% | Rambo: Last Blood (2019) - Feb 03, 2020 |
85 70% | Joker (2019) - Feb 03, 2020 |
5 2% | Going Overboard (1989) - Feb 03, 2020 |
74 22% | The Lighthouse (2019) - Feb 03, 2020 |
80 45% | Ford v Ferrari (2019) - Feb 03, 2020 |