Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ellaarc

Movie Buff - 231 Film Ratings

Member Since: Dec 21, 2015

Location: Philippines

Bio: Perpetual student, budding cultural critic, kind of an ass
more Recent Ratings
66 18% George of the Jungle (1997) - Jul 18, 2018
75 26% Hocus Pocus (1993) - Jul 18, 2018
86 48% In the Heart of the Sea (2015) - Jul 09, 2018
77 37% Year One (2009) - Jul 05, 2018
66 18% Monsters University (2013) - Jul 05, 2018
86 48% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jul 05, 2018
46 6% Tootsie (1982) - Jul 05, 2018
70 20% Not Another Teen Movie (2001) - Jul 05, 2018
86 48% Corpse Bride (2005) - Jul 05, 2018
49 9% There's Something About Mary (1998) - Jul 05, 2018