ellakaaa

ellakaaa
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 0% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 21 Jan 2020
80 0% Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 21 Jan 2020
90 0% The Imitation Game (2014) - Rated 21 Jan 2020
90 0% The Theory of Everything (2014) - Rated 21 Jan 2020
80 0% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 21 Jan 2020
90 0% Dead Poets Society (1989) - Rated 21 Jan 2020
100 0% Good Will Hunting (1997) - Rated 21 Jan 2020
90 0% No Country for Old Men (2007) - Rated 21 Jan 2020
90 0% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 21 Jan 2020
100 0% Brokeback Mountain (2005) - Rated 21 Jan 2020