ellb1988

ellb1988
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2017
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 56% Your Name. (2016) - Rated 27 Apr 2017
82 38% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 27 Apr 2017
84 46% 28 Days Later (2002) - Rated 27 Apr 2017
90 84% Trainspotting (1996) - Rated 27 Apr 2017
82 38% T2 Trainspotting (2017) - Rated 27 Apr 2017
65 6% Ghost in the Shell (2017) - Rated 27 Apr 2017
85 56% Logan (2017) - Rated 27 Apr 2017
93 94% Braveheart (1995) - Rated 27 Apr 2017
80 22% All About My Mother (1999) - Rated 27 Apr 2017
90 84% The Lion King (1994) - Rated 27 Apr 2017